Metro Internet (mpls-rl)

Metro Internet Nedir?

İnternet Servis Sağlayıcılar için fiber üzerinden, paylaşımsız, protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadan sunulan bu hizmet sayesinde, simetrik iletim yapısına sahip olarak internete yüksek hızlarda bağlanabilirsiniz! METRO ETHERNET İNTERNET SİZE NELER SUNUYOR? Maliyet Tasarrufu- Metro Ethernet İnternet uçtan uca ethernet paketi taşıdığı ve paket dönüşümüne ihtiyaç duymadığı için SDH gibi ek yatırımlar yapmanız gerekmez. Uyumlu Altyapı- Noktadan noktaya hizmetlerle ve IP VPN hizmetleriyle uyumlu altyapı sağlar. Size Özel İnternet- Size özel paylaşımsız bir hat üzerinden internete çıkış sağlayabilir, MRTG ara yüzü üzerinden sunulan bant genişliği grafikleriyle interneti etkin kullanabilirsiniz. Limitsiz Data Gönderimi: Kota ve adil kullanım noktası limitleri olmadan sınırsız data kullanım imkanı ile işiniz aralıksız ve sekteye uğramadan devam eder. Bu sayede müşterileriniz kota aşımından kaynaklanan sürpriz ücret farklarıyla da karşılaşmaz. Yüksek Download ve Upload Hızı: 5 Mbit/sn ile 50 Gbit/sn arasında değişen yüksek hız seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Hizmetin simetrik olması nedeniyle upload ve download hızı birbirine eşittir.Birçok internet hizmetinde download hızı üzerine yoğunlaşılsa da, upload hızı da yüksek kapasitede dosya gönderimi ihtiyacı olan müşterileriniz için oldukça önemlidir.

Radyo Link Internet Nedir?

POP noktalarımız için Türk Telekom’dan en yüksek hızlarda (1Gbit-10Gbit arası) Metro Ethernet Hizmeti alıyoruz. Size en uygun POP noktamızı ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için yerinde keşif hizmeti sunuyoruz. Son olarak RadioLink teknolojisini kullanan endüstriyel PtP/PtMP ekipmanlarımız ile POP noktamızdan Metro Ethernet hizmetini kablosuz olarak Megabit seviyelerinden Gigabit seviyelerine kadar dilediğiniz hızlarda size ulaştırıyoruz. Neden Avantajlı? Türk Telekom yada Superonline dan Metro Ethernet Hizmetini çok daha yüksek hızlarda aldığımız için Mbit başına maliyet konusunda büyük bir avantaj sağlıyor ve siz değerli müşterilerimize Metro Ethernet tarifesine göre aynı hızlarda %50’lere varan oranlarda indirimli fiyatlar sunabiliyoruz.Hız arttırım talepleriniz için, Türk Telekom Metro Ethernet hizmetinde yer alan "Bir Hafta" önceden bildirip en az "Bir Ay" süreyle kullanma mecburiyeti yerine "Aynı Saat" içerisinde bildirip, isterseniz "Ertesi Gün" tekrar hizmet aldığınız hıza dönmenizi mümkün kılıyoruz.Ayrıca Metro Ethernet erişiminde gerekli olan Fiber Kablo işçiliği, 802.11q desteğine sahip SFP portlu switch ve diğer ürünlerin temini için gerekli zamandan ve yatırım maliyetinden tasarruf ediyorsunuz.
turkiye-bayrak

Metro Internet Hizmeti Fiyatlandırma

Metro Internet Hizmeti için vatanımızın her köşesi için bizden teklif alabilirsiniz. Teklif isteme formu sayfanın altında Bulunmaktadır.

Radyo Link Haritası

Radyo link ile ekonomik metro internet hizmeti verebileceğimiz noktalar haritada yeşil ile işaretlenmiştir. Bu lokasyonların 20km çapı içerindeyseniz bizden teklif isteyebilirsiniz.

Teklif isteme formu
Resimdeki Bilgileri aşağıya girin...captcha

×

Merhaba!

Müşteri hizmetleri temsilcimiz ile  WhatsApp üzerinde konuşabilir yada destek@kdsltech.com adresine eposta atabilirsiniz.
×